Aden Beauty Web Sitesine Ayit Görsellerin Bilgisayarınıza İndirilmesine İzin Verilmemektedir.

Albums

Vivamus ultrices dui augue, vel laoreet erat sagittis quis. Duis ullamcorper lectus vel ipsum vulputate pulvinar.

3D Kıl Tekniği Kaş

AdenBeauty 3D Kıl Tekniği Kaş teknik sırasında pigment birçok tek kullanımlık iğnesi ile sabit, küçük çoklu iğne olan bir kalem aletle uygulanır. İğneler makinelerde kullanılanlardan üç kat daha ince olmakla birlikte pigment enjeksiyonunun derinliği dermise (alt deri) ulaşmaz. Son derece ince ve doğal görünümlü bir kıl vuruş etkisi elde edilmektedir.

Akne ve Leke Tedavisi

Sivilce (akne) yüz, boyun, göğüs, sırt , omuz ve üst kollarda görülen, yağ kanallarını tutan bir hastalıktır.

Buz Epilasyon

AdenBeauty en açık tüylerde, en ince etkili, acısız ve dört mevsim her ten rengine uygulanabilen Buz Lazer epilasyon sistemi tüm sorunlarının halledildiği yeni nesil bir teknolojidir.

Profesyonel Cilt Bakımı

Aden Beauty olarak aylık ve yıllık profesyonel bakımda amaçlanan cildin daha alt katmanlarına bakım ürünlerinin ulaştırılarak cildin ihtiyaçlarını gidermek ve böylece cildin gençliğinin ve tazeliğinin devamlılığını sağlamaktır.

DERMAPEN Cilt Gençleştirme

AdenBeauty DERMAPEN ile Cilt Gençleştirme, kişinin vücudunun doğal süreçleri olan kolajen ve elastin sentezi mekanizmalarını tetikleyen ve bu sayede cildin genel olarak yeniden yapılandırılmasını sağlayan bir medikal estetik uygulamadır. Dermapen uygulaması ile cilt

Kalıcı Makyaj

Kalıcı makyaj bir mikro pigmentasyon tedavisidir. Bu tedavi çeşitli kozmetik uygulamaların yanısıra kemoterapiye bağlı veya genetik nedenlerle kaşları dökülenlere kaş yapılması, izlerin veya ciltte beyazlama ile giden vitiligo hastalığında kamuflaj amaçlı ve göğüs kanserinden sonra meme ucu renklendirilmesi gibi farklı hastalıkların estetik görüntü bozukluklarında kullanılmaktadır.

Manikür & Pedikür

Manikür el ve özellikle eldeki tırnakların bakımının genel adı, Pedikür ise ayak tırnaklarının bakımı, ayak tırnaklarına oje sürme ve ayak nasırlarının yumuşatılması gibi bakım işlemlerinin geneline verilen isim.

Profesyonel Makyaj

Profesyonel eğitim almış bir makyöz ya da makyörün kişinin yüz anatomisini doğru analiz ederek uygun renk ve ürün kullanarak yaptığı makyajdır. Amaç kişinin yüzündeki güzel hatları ön plana çıkarabilmek ve istenmeyen kusurlu kısımları arka plana itme çalışmasıdır. Profesyonel makyaj için doğru makyaj teknikleride denilebilir. Profesyonel makyaj için makyöz ya da makyörün önemi büyüktür.

Ameliyatsız Yüz Germe

Aden Beauty Olarak Ameliyatsız Yüz Germe İşlemi; Sıvılarla yüz germe; Yaşlanma etkisiyle hacmini kaybetmiş olan bölgelerin, kırışıklıkların ve ince çizgilerin doldurulmasıyla cildin gerilmesini sağlayan yöntemlerdir.

error: Aden Beauty İçeriklerinin Kopyalanmasına İzin Verilmemektedir.