Aden Beauty Web Sitesine Ayit Görsellerin Bilgisayarınıza İndirilmesine İzin Verilmemektedir.
beforeafter

HİZMETLERİMİZ

Aden Beauty, Hizmetlerimiz - Referans Bölümü Fotoğraflar ve Açıklamalar.

Profesyonel Cilt Bakımı

Prof. Cilt Bakımı

Cildimiz özene ve bakıma muhtaçtır. Çünkü gerek hormon etkisi ile gerek dış faktörlerin neden olduğu birçok olumsuz etki cildin nefes alamamasına ve ölü derilerin birikerek kararmasına ve hatta siyah nokta gözeneklerinin dolmasına ve büyümesine neden olmaktadır.

İpek Kirpik

İpek Kirpik

İpek Kirpik Nedir? İpek kirpik uygulaması; gerçek kirpiklerin uzunluğunu ve kalınlığını arttıraran bir yöntemdir. İpekten hazırlanmış olan bu takma ipek kirpikler, üst göz kapağındaki gerçek kirpiklere tek tek özel medikal yapıştırıcısı ile yapıştırılır. Kişinin göz yapısına göre ve bazende kişinin isteğine bağlı ipek kirpiğin kalınlığı ve uzunluğu belirlenir.

Manikür & Pedikür

Manikür, Pedikür

Eller iletişim sırasında en önemli unsurlardan biridir. Ellerin bakımlı olması belki bütün havamızın değişmesine sebep olabilecek etkili bir yöntemdir. Manikür, bakımlı olmanın ön şartlarından biridir.Ellerimizin bakımı kadar ayaklarımızın bakımı da çok önemlidir. Özellikle yaz mevsiminde bakımlı olması görüntü bakımından hoş duracaktır. Pedikür yaptırmak, yalnızca bakım açısından değil sağlık ve rahatlık açısından da önem taşımaktadır.

Profesyonel Makyaj

Profesyonel Makyaj

Profesyonel eğitim almış bir makyöz ya da makyörün kişinin yüz anatomisini doğru analiz ederek uygun renk ve ürün kullanarak yaptığı makyajdır. Amaç kişinin yüzündeki güzel hatları ön plana çıkarabilmek ve istenmeyen kusurlu kısımları arka plana itme çalışmasıdır. Profesyonel makyaj için doğru makyaj teknikleride denilebilir. Profesyonel makyaj için makyöz ya da makyörün önemi büyüktür.

Buz Epilasyon

Buz Epilasyon

Buz lazer epilasyon nedir? Kadınların en önemli sorunlarından birisi olan istenmeyen tüyler, epilasyon ile tarih oluyor. Bu teknolojinin geldiği en son nokta olarak da buz epilasyon, en kısa sürede ve en konforlu şekilde tüylerden arınmaya olanak veriyor. Buz epilasyon; kıl kökündeki farklı yapıları hedef alan ve farklı dalga boylarına sahip olan bir yöntemdir ve istenmeyen kıllar için kesin çözümdür.

3D Kıl Tekniği Kaş

3D Kıl Tekniği Kaş

Kıl tekniği nedir? Neden tercih edilmektedir? Gelişen son teknolojiyle birlikte günümüzde artık dolgu ya da dövme özelliğini yitirdiği için çok daha doğal ve organik tekniklerle doğal kaş görünümü verilmektedir. Kaşların kıl yapısı ve rengine göre pigmentler seçilmekte, kişinin yüz şekli ve kaş yapısına göre estetik bir biçimde yeniden şekillendirilmesidir.

Ameliyatsız Yüz Germe

Yüz Germe

Günümüzde cerrahi yüz germe ameliyatları yüksek ameliyat komplikasyon riskleri, erken geriye dönüş ve yüksek maliyetler gibi sebepler ile eski popülaritesini kaybetmiştir. Bunların yerine artık ameliyatsız yüz germe (ultherapy) teknik ve cihazları ön plana çıkmıştır. Kolay uygulanmaları, hasta açısından zahmetsiz olmaları, cerrahi yüz germeye göre fiyat avantajı, iş ve sosyal hayata hemen dönüş gibi avantajları sebebi ile tercih edilir.

Akne ve Leke Tedavisi

Akne ve Leke

Sivilce (akne) yüz, boyun, göğüs, sırt , omuz ve üst kollarda görülen, yağ kanallarını tutan bir hastalıktır. En sık ergenlik çağında görülmekle birlikte 20 li yaşlarda ve hatta 40 lı yaşlara kadar devam edebilir . Her zaman olmasa da sivilceli kişiler genellikle yağlı bir deriye sahiptir. Akne zamanla, ilerleyen yaşlarla birlikte iyileşebilir. Yine de bunun olmasını beklemek gereksizdir. Çünkü tedavi edilmeyen akneler skar denilen kalıcı,ciddi izler bırakabilir.

Kalıcı Makyaj

Kalıcı Makyaj

Kalıcı makyaj nasıl yapılır? Bir set mikro steril iğne, kalıcı renk karışımına batırılarak kişinin istekleri doğrultusunda cilde uygulanır. Renk, iğneler vasıtasıyla cildin üst tabakasına zerk edilir. Dövme uygulamasının aksine, cilt hafifçe kaldırılarak renk uygulandığından, daha az ağrı hissedilir. Lokal anestezik kremler uygulanarak ağrı hissi azaltılabilir. Uygulama sonrasında kişi normal hayata devam edebilir.

DERMAPEN Cilt Gençleştirme

DERMAPEN

Hastanın istenilen sonuçlara ulaşmasını sağlayacak en uygun tedavi yönteminin Dermapen ile Cilt Gençleştirme uygulaması olması durumunda, ilk aşamada uygulamanın yapılacağı alan temizlenmekte ve hijyenik açıdan hazır hale getirilmektedir. Cilt üzerine sürülen ve lokal anestezi etkisi sağlayan medikal kremler aracılığıyla kişinin işlem sürecinde duyabileceği ağrı ve sızı hissinin önlenmesi sağlanır. Lokal anestezi etkisinin ortalama 20 dakika içerisinde aktif

error: Aden Beauty İçeriklerinin Kopyalanmasına İzin Verilmemektedir.