Aden Beauty Web Sitesine Ayit Görsellerin Bilgisayarınıza İndirilmesine İzin Verilmemektedir.

3D Kıl Tekniği Kaş

Kıl Tekniği Kaş Bilgileri

Kıl tekniği nedir? Neden Tercih Edilmektedir? 

   Gelişen son teknolojiyle birlikte günümüzde artık dolgu ya da dövme özelliğini yitirdiği için çok daha doğal ve organik tekniklerle doğal kaş görünümü verilmektedir. Kaşların kıl yapısı ve rengine göre pigmentler seçilmekte, kişinin yüz şekli ve kaş yapısına göre estetik bir biçimde yeniden şekillendirilmesidir.

Bu Uygulamayı Kimler Yapabilir / Yaptırabilir? 

    Türkiye'de artık hemen hemen herkesin elinde kalıcı makyaj cihazı bulunmakta. Güzellik sektöründe olan meslektaşlarımızın bir çoğu kalıcı makyaj yaptıklarını söylemiş olsalar da cihazın kendisi, kullanılan malzemeler ve profesyonellik çok önemlidir. Bu anlamda güzellik uzmanlığı sertifikasının yanı sıra yurtdışında da moda-estetik ve trendi yakalamak ve uygulamak gerekmektedir. Yaptığımız işte sadece güzellik anlamında değil,  makyajın sanatsal yönüne de ağırlık verildiği takdirde güzelliğe atılan her imza hem kişiyi hem de bizleri çok mutlu eder.

18 yaşını geçmiş kadın ya da erkek, hem estetik hem de görüntü anlamında sağlık problemi olan, ayrıca kemoterapi tedavisi görmüş kişilerin dahi tek kullanımlık iğnelerle steril ortamda güvenle yaptırabileceği profesyonel bir uygulamadır.

Avantajları Nelerdir?

   Gerek ev hanımları gerekse çalışan bayanların sabahları ve yoğun çalışma temposunda gün içinde makyaj yapmaya fırsat bulamayan hanımlar için ciddi bir avantaj. Ayrıca makyaj masrafınızı da azaltmış oluyorsunuz. Yazları deniz, havuz ve duş sonrası silinmiyor olması da rahatlıklardan bir tanesi.

Dövmeden Farkı Nedir?

    Kişinin canı yanmadan, kanama olmadan ve ciltte tahribat yaratmadan tek kullanımlık iğneler ve organik boyalarla kıl görüntüsü verilerek yapılan profesyonel bir uygulamadır. Dolayısıyla kaşlara dolgu ya da dövme boyası kullanılmadığı için oldukça doğal bir görünüm verilmektedir. Ayrıca kaş uygulamamızın yanı sıra yine gözlere ve dudaklara doğal ve  estetik bir görünüm vermekteyiz.

Dövme Yapılmış Bir Kaşın Üzerine Kıl Tekniği Uygulaması Yapılabilir mi? 

    Bu gibi durumlarda yapılmış olan dövmeyi gördükten sonra yapılabilir ya da yapılamaz olduğunu söyleyebiliriz. Kimi dövme yapılmış olan kaşı düzeltebilir yeniden kıl tekniği ile şekillendirebiliriz. Hatta artık dövme şeklindeki kaşları silip tekrardan kıl tekniği ile yeniden kaş yapabiliyoruz. Silme işlemi birkaç seansta gerçekleşiyor.

Skills

  • 3D Kıl Tekniği Kaş
  • Acısız Kaş Uygulaması
  • Kıl Tekniği Kaş
  • Kaş Uygulaması
5
error: Aden Beauty İçeriklerinin Kopyalanmasına İzin Verilmemektedir.